Strona startowa Akcesoria Różne

kegel_blazusiakDIPLOMAT

Numer Kat. DIPLOMAT / Nr art.: 5-6002-390-0211

diplomatDIPLOMAT - praktyczny i elegancki wieszak do samochodu na marynarkę, żakiet, kurtkę, płaszcz …
Łatwy montaż na „zatrzask” bez konieczności wyciągania zagłówków.
Pasuje do wszystkich standardowych modeli zagłówków, także niewyciąganych.
Dostępne kolory: chrom
 

kegel_blazusiakCLASSIC COMFORT 3C

Numer Kat. CLASSIC COMFORT 3C / Nr art.: 5-7103-205-3432

fotelik-classic-comfort3cFotelik samochodowy do przewozu dzieci o wadze od 9 do 36 kg (grupa I, II i III), czyli do przewozu dzieci orientacyjnie w wieku od 9 miesięcy do 12 lat.
Konstrukcja fotelika oparta jest na mocnym, trzy częściowym stelażu wykonanym z tworzywa sztucznego, potocznie zwanego plastikiem. Poszycie fotelika wykonane jest z bardzo mocnego i trwałego materiału żakardowego z niemal 100% trwałością kolorów. Aby zapewnić wysoki komfort podróżowania, fotelik został ergonomicznie wyprofilowany, a także materiał poszycia został podlaminowany grubą pianką poliuretanową, o grubości 3 cm w częściach będących siedziskiem i oparciem oraz o grubości 1 cm w pozostałych częściach. Ponadto fotelik został wyposażony w dodatkowy, ergonomiczny zagłówek zapewniający bezpieczne podtrzymanie głowy i zwiększający komfort podróżowania. Fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem, ponieważ zagłówek fotelika posiada regulację, umożliwiającą podnoszenie, stosownie do aktualnego wzrostu dziecka, a ponadto dla starszych dzieci można zdemontować oparcie i pozostawić samą podstawkę. Dziecko w foteliku jest zapinane trzypunktowymi pasami samochodu, które przed zapięciem należy przełożyć przez wskazane w instrukcji elementy fotelika. Jest to sprawdzone rozwiązanie, najpewniejsze dla tej kategorii fotelików.

Produkt został wyprodukowany zgodnie ze standardami jakościowymi ISO 9001: 2000. W foteliku zastosowano sprawdzone, pewne rozwiązania konstrukcyjne.
Fotelik posiada aktualną homologację E1 nr 04301178, cyklicznie odnawianą i testowaną zgodnie z normą ECE 44/04, wydaną przez niemieckie laboratorium Kraftfahrt-Bundesamt. Wszystko to sprawia, że jakość i funkcjonalność fotelika dorównuje fotelikom najbardziej znanych marek europejskich, a jest od nich dużo tańszy.
Dostępne kolory: popielato-niebieski
Skład surowcowy: PE, pianka PUR
 

kegel_blazusiakPIGI

Numer Kat. PIGI / Nr art.: 5-3404-703-0210

Ochraniacz tyłu fotela PIGI
pigi- Chroni tył fotela przed zabrudzeniami np. z butów siedzącego z tyłu dziecka.
- Pasuje na tył każdego fotela z ruchomym zagłówkiem.
- Zakrywa cały tył standardowego fotela.
- Bardzo łatwy do czyszczenia.
- Z grubej i wytrzymałej folii.
- Łatwy w montażu.
- Duży rozmiar: 69x44 cmSkład surowcowy: 100% PCV
 

kegel_blazusiakMULTIPOCKET

Numer Kat. MULTIPOCKET / Nr art.: 5-5409-206-4010

multipocket
Organizer ochronny Mutipocket- bardzo praktyczny organizer z dużą ilością praktycznych kieszonek. Wykonany jest z grubego, czarnego ortalionu. Organizer wyposażony jest w stelaż usztywniający (rozwiązanie wymyślone i stosowane tylko przez naszą firmę), który zapewnia dużą „nośność” kieszonek i bardzo dobre układanie się organizera na fotelu. Montaż odbywa się bardzo prosto, za pomocą dwóch pasków z rzepą i dwóch klamerek. Pasuje na tył każdego fotela z ruchomymi zagłówkami.
Organizer pełni, także funkcję ochronną, ponieważ zabezpiecza tył fotela przed zabrudzeniami, np. z butów siedzącego z tyłu dziecka, a sam organizer łatwo wyczyścić za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki.
Niemal 100% trwałość barwy. Profesjonalnie wykonany.

Skład surowcowy: PE
 

kegel_blazusiakKANGOO

Numer Kat. KANGOO / Nr art.: 5-5401-245-4010

kangoo
Praktyczny organizer, łatwo montowany na tylnej części oparcia fotela. Organizer wyposażony jest w wiele użytecznych kieszonek. Kangurek, także bardzo dobrze spełnia funkcję ochronną - chroni tył fotela przed zabrudzeniem z butów pasażerów, szczególnie sprawdza się przy przewożeniu dzieci. Wykonany jest z mocnej tkaniny skóropodobnej, którą łatwo zmyć po ewentualnym zabrudzeniu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego stelaża usztywniającego, organizer nie odkształca się nawet po zapakowaniu nawet stosunkowo ciężkich przedmiotów. Niemal 100% trwałość barw. Profesjonalnie wykonany.
Skład surowcowy: PCV, PE
 


kegel_blazusiakMOBIL PHONE STOP-SLIDE

Numer Kat. MOBIL PHONE STOP-SLIDE / Nr art.: 5-5201-299-3020

stop-slide-mobileMata antypoślizgowa na deskę rozdzielczą MOBIL PHONE STOP-SLIDE

 

kegel_blazusiakKONTRA

Numer Kat. KONTRA / Nr art.: 5-5201-299-3020

kontraPraktyczna mata, dywanik do bagażnika wykonana ze specjalnego materiału o trwałych właściwościach antypoślizgowego. Skutecznie zabezpiecza przewożone bagaże i mniejsze przedmioty w bagażniku przed przesuwaniem się. Wymiar uniwersalny 90x80 cm. Możliwość, łatwego, samodzielnego docięcia odpowiedniego kształtu, za pomocą zwykłych nożyczek. Profesjonalnie wykonana.


Dostępne kolory: popielaty
Skład surowcowy: PCV, PE
 

kegel_blazusiakCAR BAG

Numer Kat. CAR BAG / Nr art.: 5-5410-267-9999

carbagBardzo praktyczna torba do bagażnika wykonana z materiału dywanowego z dwoma rzepami w dnie i jedną rzepą w tylnej ścianie torby. Dzięki wszytym rzepom torbę można łatwo i pewnie zamontować torbę na wykładzinowym dnie i ścianie bagażnika. Torba posiada, łatwe dwu pozycyjne zamknięcie na rzepy – pierwsza pozycja dla torby częściowo zapełnionej i druga pozycja do zapięcia torby całkowicie zapełnionej. W torbie można przechowywać wszystkie przedmioty nawet bardzo ciężkie i z ostrymi krawędziami np. gaśnica, apteczka, trójkąt ostrzegawczy, olej, płyn do spryskiwaczy, zapasowe żarówki, klucze, linka holownicza, kable rozruchowe itp. Rozmiar 48,50x13,50x19,00(h) cm. Profesjonalnie wykonana.


Skład surowcowy: 100% PP
 

kegel_blazusiakROGALIK MINI

Numer Kat. ROGALIK MINI / Nr art.: 5-5503-225-5006

rogalik_mini
Bardzo wygodna i praktyczna ergonomiczna poduszka dla siedzących dzieci. Szczególnie przydatna dla dzieci podróżujących samochodami, autokarami, pociągami i samolotami. Bezpiecznie podpiera głowę, zwiększając komfort podróżowania i zmniejszając jednocześnie zmęczenie wywołane podróżą. Zwiększa, także bezpieczeństwo kręgów szyjnych podczas kolizji. Wykonana z naturalnego materiału bawełnianego z antyalergicznym, poliestrowym wypełnieniem. Profesjonalnie wykonana.
Skład surowcowy: poszewka 100% bawełna, wypełnienie 100% PE
 

kegel_blazusiakROGALIK

Numer Kat. ROGALIK / Nr art.: 5-5501-225-5008

rogalik
Bardzo wygodna i praktyczna ergonomiczna poduszka dla siedzących osób. Szczególnie przydatna dla pasażerów samochodów, autokarów, pociągów i samolotów. Bezpiecznie podpiera głowę, zwiększając komfort podróżowania i zmniejszając jednocześnie zmęczenie wywołane podróżą. Zwiększa, także bezpieczeństwo kręgów szyjnych podczas kolizji. Wykonana z naturalnego materiału bawełnianego z antyalergicznym, poliestrowym wypełnieniem. Profesjonalnie wykonana.
Skład surowcowy: poszewka 100% bawełna, wypełnienie 100% PE
 

kegel_blazusiakREKS

Numer Kat. REKS / Nr art.: 5-3201-245-4010

reks

Pokrowiec świetnie nadający się do przewozu dużych i małych psów lub bagażu na tylnej kanapie samochodu. Bardzo dobrze pełni funkcję ochronną  - chroni zarówno tylną kanapę samochodu przed zabrudzeniem i uszkodzeniem przez psa, jak i przewożonego psa przed potłuczeniem, ponieważ tworzy swoisty hamak. Dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo, ponieważ, poprzez zasłonięcie przestrzeni pomiędzy przednimi fotelami, utrudnia przejście psa do przodu samochodu. Wykonany z bardzo mocnego, wodoodpornego materiału skóropodobnego, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec bardzo łatwo się zakłada w oparciu o przednie i tylne zagłówki. Profesjonalnie wykonany.


Skład surowcowy: PCV, PE
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?