Strona startowa Kosmetyki

MLECZKO DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI KOKPITU - MEKOKwesco

Numer Kat. MEKOK

mekokKonserwuje wszelkie elementy plastikowe wewnątrz samochodu. Przywraca pierwotny wygląd i pozostawia świeży zapach. Działa antystatycznie zmniejsza możliwość ponownego osadzania się kurzu.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 

MLECZKO - BALSAM DO KAROSERII - SAMSILwesco

Numer Kat. SAMSIL

samsil

Do lakierów samochodowych zwykłych i metalicznych, przywraca oryginalny połysk, usuwa zmatowienia, chroni przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 

PŁYN DO MYCIA SZYB - DORJOLwesco

Numer Kat. DORJOL

dorjolDzięki wyjątkowej recepturze i użyciu najwyższej jakości surowców błyskawicznie usuwa najcięższe zabrudzenia drogowe oraz ślady po owadach z szyb, reflektorów i lusterek nie pozstawiając smug. Służy do mycia szyb samochodowych, okien, luster, ekranów telewizorów i innych powierzchni szklanych.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 

PREPARAT DO MYCIA FELG ALUMINIOWYCH - ALUFELwesco

Numer Kat. ALUFEL

alufelPreparat o kwaśnym odczynie do usuwania wszelkich zanieczyszczeń z felg aluminiowych. Przywraca felgom ich naturalny kolor i nadaje połysk. Zalecany również do mycia innych elementów z aluminium.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 

PREPARAT DO KONSERWACJI OPON - WESPONwesco

Numer Kat. WESPON

wesponPreparat do czyszczenia elementów gumowych. Nie zawiera agresywnych rozpuszczalników i kwasów. Pozostawia trwały, naturalny kolor opony. Myje i czyści oponę rozpuszczając brud i osad, pielęgnuje nabłyszczając oponę oraz konserwuje chroniąc oponę przed pękaniem i odbarwieniami.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 

PIANKA DO CZYSZCZENIA TAPICERKI - TAPKOwesco

Numer Kat. TAPKO

tapkoPreparat o właściwościach pieniących, głęboko penetruje i dociera do każdego włókna materiału. Szybko i dokładnie usuwa brud z tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów, wykładzin i innych powierzchni pokrytych tkaninami. Odżwieża kolor i nie pozostawia zacieków.

Opakowania: 750 ml / 12 sztuk w kartonie
 


Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?