Strona startowa O firmie

Firma AUTO BAZAR SC rozpoczęła swą działalność 1-ego stycznia 1990 roku. Na samym początku swej działalności firma dostarczała części zamienne do samochodów niemieckich marek takich jak Audi, Mercedes, Volkswagen, Opel oraz Ford.


W wyniku szybko rozwijającego się rynku motoryzacyjnego w Polsce w tamtych latach oferta została poszerzona o części do marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault), włoskich (Fiat, Lancia, Alfa Romeo) oraz części do marek z krajow azjatyckich (Toyota, Nissan, Suzuki, Mitsubischi, Kia, Hyundai, Daewoo).


Ostatnie lata działalności firmy przyczyniły się do porzerzenia oferty o sprzęt warsztatowy aby móc tym samym zapewnić kompeksową obsługę szybko rozwijającym się warsztatom. W tym zakresie poczynione zostały wszelkie starania aby jak najcelniej dobrać sprzęt do potrzeb danego warsztatu. AUTO BAZAR wspołpracuje z czołowymi producentami i dystrybutorami ninijeszego sprzętu, zarówno narzędzi podstawowych (np. klucze) aż do złożonych systemów diagnostyki pojazdów.


Profil działalności firmy ukształtowany na chwilę obecną to dystrybucja, import oraz export części samochodowych, płynów eksploatacyjnych, akcesorii samochodowych oraz urządzeń warsztatowych. Oferta kierowana jest do przede wszystkim do warsztatów samochodowych oraz klientów indywidualnych.


W 2009 roku firma otworzyła swój pierwszy oddział, zlokalizowany w Rakoniewicach z których obsługiwane są warsztaty samochodowe z dwóch najbliższych aglomeracji tj. Wolsztyna oraz Grodziska Wielkopolskiego.


Ugruntowana i wzmacniana od 24 lat pozycja naszej firmy na rynku jest świadectwem że jesteśmy solidnym partnerem handlowym a zdobyte doświadczenie przyczynia się do ciągłej optymalizacji zadowolenia klienta, która to jest dla nas najważniejsza.

 
Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?