Strona startowa Osłony przeciwszronowe

WINTERkegel_blazusiak

Numer Kat. ATOS / Nr art.: 5-3301-246-4010

winterPraktyczna osłona chroniąca przednią szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i lodem. Bardzo łatwy i szybki montaż poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami.


Skład surowcowy: PP
 

WINTER PLUSkegel_blazusiak

Numer Kat. WINTER PLUS/ Nr art.: 5-3303-246-4010

winter-plusPraktyczna osłona chroniąca przednią szybę, boczne szyby i lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i lodem. Bardzo łatwy i szybki montaż poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami i przyłożenie bocznych „uszu” osłony do dachu i drzwi samochodu


Skład surowcowy: PP
 

WINTER PLUS MAXIkegel_blazusiak

Numer Kat. WINTER PLUS MAXI / Nr art.: 5-3307-246-4060

winter-plus-maxiPowiększona wersja osłony Winter Plus. Praktyczna osłona chroniąca przednią szybę, boczne szyby i lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i lodem. Bardzo łatwy i szybki montaż poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami i przyłożenie bocznych „uszu” osłony do dachu i drzwi samochodu. Przeznaczona do samochodów z bardzo dużą przednią szybą.

 

Skład surowcowy: PP

 

WINTER PLUS MAXI VANkegel_blazusiak

Numer Kat. WINTER PLUS MAXI / Nr art.: 5-3310-246-4060

winter-plus-maxi-vanPraktyczna osłona chroniąca przednią szybę, boczne szyby i lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i lodem. Bardzo łatwy i szybki montaż poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami i przyłożenie bocznych „uszu” osłony do dachu i drzwi samochodu. Przeznaczona do samochodów z bardzo dużą przednią szybą.
Skład surowcowy: PP
 

WINTER DELIVERY VANkegel_blazusiak

Numer Kat. WINTER DELIVERY VAN / Nr art.: 5-3311-246-4010

winter-DVPraktyczna osłona do samochodów dostawczych i mikrobusów, chroniąca przednią szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i lodem. Bardzo łatwy i szybki montaż poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami. Profesjonalnie wykonana z odpornego na przymarzanie materiału. Dzięki zastosowaniu osłony Winter Deliwery Van nie trzeba już tracić czasu i energii na zeskrobywanie szronu – wystarczy ściągnąć osłonę.
Do samochodów o rozmiarze przedniej szyby: wysokość od 85 cm, szerokość od 115 do 134 cm.
Skład surowcowy: PP
 


Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?