Strona startowa Pokrowce ochronne

POKROWIEC OCHRONNY MECHANICUSkegel_blazusiak

Numer Kat. MECHANICUS / Nr art.: 5-3104-206-3040

mechanicus-czarnyPokrowiec na przedni fotel dla mechaników samochodowych i osób jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych. Ulepszona wersja naszego popularnego pokrowca ochronnego  Portos. Pokrowiec wykonany jest z wysokiej jakości, wodoodpornego ortalionu. Użycie tego surowca zaowocowało dużym zwiększeniem trwałości pokrowca, a także możliwością prania.  Skutecznie chroni fotel przed zabrudzeniami. Bardzo łatwy i szybki do założenie i ściągnięcia. Przystosowany, także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach. Ekologiczny – wielokrotnego użytku.
 

POKROWIEC OCHRONNY PORTOSkegel_blazusiak

Numer Kat. PORTOS / Nr art.: 5-3101-248-4010

portosPokrowiec na przedni fotel dla mechaników samochodowych i osób jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych. Skutecznie chroni fotel przed zabrudzeniami. Bardzo łatwy i szybki do założenie i ściągnięcia. Przystosowany, także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi fotelach. Ekologiczny – wielokrotnego użytku.
 

POKROWIEC OCHRONNY ORLANDOkegel_blazusiak

Numer Kat. MECHANICUS / Nr art.: 5-3115-244-4010

orlandoElegancki i praktyczny pokrowiec ochrony na przedni fotel samochodowy, wykonany z mocnej i trwałej skóry ekologicznej. Dla mechaników samochodowych i osób jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych, ale także dla osób które chcą estetycznie zabezpieczyć swoje fotele podczas codziennej eksploatacji.
Pokrowiec jest nieprzemakalny i olejoodporny. Ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji można go bezpiecznie zakładać, także na fotele z bocznymi poduszkami Air Bag. Profesjonalnie wykonane.
 

POKROWIEC OCHRONNY ARAMISkegel_blazusiak

Numer Kat. ARAMIS / Nr art.: 5-3103-248-4010

aramisPokrowiec dla mechaników samochodowych na kierownicę. Bardzo łatwy montaż. Chroni kierownicę naprawianego samochodu przed pobrudzeniem. Ekologiczny – wielokrotnego użytku.

 

POKROWIEC OCHRONNY SERVICUSkegel_blazusiak

Numer Kat. SERVICUS / Nr art.: 5-3112-245-4010

servicusPokrowiec dla mechaników samochodowych na błotnik. Ulepszona wersja naszego popularnego pokrowca ochronnego  ATOS.  Pokrowiec wykonany jest z wodoodpornej skóry ekologicznej. Użycie tego surowca zaowocowało dużym zwiększeniem trwałości pokrowca, a także możliwością łatwego czyszczenia. Bardzo łatwy montaż, za pomocą wszytych taśm magnetycznych – wystarczy przyłożyć do błotnika. Chroni błotnik naprawianego samochodu przed zarysowaniem zwiększając jednocześnie komfort pracy mechanika – pokrowiec posiada miękkie wypełnienie. Wielokrotnego użytku.
 

POKROWIEC OCHRONNY ATOSkegel_blazusiak

Numer Kat. ATOS / Nr art.: 5-3105-248-4010

atosPokrowiec dla mechaników samochodowych na błotnik. Bardzo łatwy montaż za pomocą wszytych taśm magnetycznych – wystarczy przyłożyć do błotnika. Chroni błotnik naprawianego samochodu przed zarysowaniem zwiększając jednocześnie komfort pracy mechanika – pokrowiec posiada miękkie wypełnienie. Wielokrotnego użytku.
 


Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?