SPRZEDAWCA / HANDLOWIEC

Główne zadania

  • obsługa i pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • promowanie produktów i usług firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizowanie zamówień Kontrahentów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży

Oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość branży części do pojazdów osobowych
  • minimum wykształcenie średnie, średnie techniczne
  • pożądana praktyka w warsztacie
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883).”