Strona startowa Szafki warsztatowe

SZAFKA WARSZTATOWA

Numer katalogowy: TC310

szfka-warsztatowa-mala

Szafka warsztatowa, dwu-szufladowa wykonana z bardzo grubej blachy technicznej. Szafka posiada dwie szuflady osadzone na mocnych prowadnicach. Szafkę jest w pełni mobilna ponieważ posiada dwa skrętne gumowane kółka z hamulcem oraz dwa kółka stałe.

Blat szafki jest rozsuwany dzięki czemu w każdym momencie można uzyskać dostęp do znajdującej się pod nim komory na podręczne narzędzia. Dwie szuflady zostały fabrycznie wyposażone w podstawowe narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Dwuczęściowy blat wykończony jest matą gumowaną. Na poniższych fotografiach można zaznajomić się prezentowaną szafką i jej wyposażeniem.

 

Więcej informacji o szafce. (PDF)

 

SZAFKA WARSZTATOWA

Numer katalogowy: TBR30007B-X / Uwaga obecnie dostępna w kolorze czerwonym

 

szafka_warsztatowa_duza

 

Warsztatowa szafka siedmio-szufladowa wykonana z bardzo grubej blachy technicznej. Szafka posiada siedem szuflad osadzonych na mocnych prowadnicach. Szafkę jest w pełni mobilna ponieważ posiada dwa skrętne gumowe kółka z hamulcem oraz dwa kółka stałe. Sześć pierwszych szuflad (licząc od góry) jest wyposażonych w narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Dodatkowa, siódma szuflada jest do dyspozycji jej przyszłego użytkownika, i jest to jednocześnie najgłębszą z szuflad. Przeznaczeniem tej szuflady mogą być cięższe wsady ponieważ posiada ona po dwie prowadnice z każdej strony. Blat wykończony jest estetycznym czarnym tworzywem, który spełnia funkcję podręcznego organizatora. Na poniższych fotografiach można zaznajomić się prezentowaną szafką i jej wyposażeniem.

Więcej informacji o szafce. (PDF)

 


Copyright © 1990-2010 Auto Bazar SC
 

SONDA

Jakim tematem szkolenia jesteś zainteresowany?